TURAL MƏMMƏDOV, Prezidenti cənab İlham Əliyevin yürütdüyü daxili və xarici siyasətini daima dəstəkləyir
ZALOV İMZA TV ALYANS-ın Çin Xalq Respublikası və Birləşmiş Ərəb Əmirliyi üzrə nümayəndəliyinin rəhbəri Məmmədov Tural Rəşid oğlu təyin olunan gündən Azərbaycan Dövlətinə Dövlətçiliyinə daima xidmət edir, Azərbaycan Respublikasının Prezidenti cənab İlham Əliyevin yürütdüyü daxili və xarici siyasətini daima dəstəkləyərək Azərbaycan bayrağını daima uca etmiş orada yaşayan soydaşlarımıza hər zaman dəstək olmuşdur.
Prezident seçkilərində Azərbaycan vətəndaşları ilə Çində və Birləşmiş Ərəb Əmirliyində görüşlər keçirərək Azərbaycan Respublikasının prezidenti Cənab İlham Əliyevin yürütdürü uğurlu daxili və xarici siyasətini vətəndaşlarımızla müzakirələr etmiş, rəsmi tədbirlər keçirmiş vətəndaşlarımızı səfirliklərdə, konsulluqlarda səs verməyə çağırış etmişdir.
Tural Məmmədov hər zaman Azərbaycan Respublikasının hüquq mühafizə orqanlarının xidmətini daima yüksək qiymətləndirmiş və xaricdə yaşayan gənclərimizə Azərbaycan dövlətinin hüquqi demokratik dövlət olmasını bildirmişdir. Avropa və Asiya ölkələrində olan Zalov İmza TV ALYANS-ın nümayəndəliklərinin məqsəd məramı bundan ibarətdir ki, Azərbaycan dövlətini müdafiə etmək hüquq mühafizə orqanlarına dəstək olmaq radikal müxalifətin qarayaxma kompaniyalarına qarşı hüquqi qaydada mübarizə aparmaqdır.
Zalov İmza TV internet televiziyasının məqsədi bundan ibarətdir ki, Azərbaycan Respublikasının necə bir hüquqi demokratik dövlət olduğunu internet platforması üzərindən dünyaya çatdırmaqdır.
İsaril-Azərbaycan ŞAH-DAĞ təşkilatı ilə də rəsmi əməkdaşlıq edilir.