ULU ÖNDƏR HEYDƏR ƏLİYEVİN UĞURLU SİYASƏTİNİN LAYİQLİ DAVAMÇISI TƏBRİK EDİRİK
Hörmətli cənab Prezident.
Dünyada yaşayan bütün azərbaycanlılar adından və şəxsən öz adımdan Sizi seçkidə qalib gəlməyiniz münasibətilə səmimi-qəlbdən təbrik edirəm.
Sizə və yaxınlarınıza möhkəm cansağlığı, xoşbəxtlik və uğurlar arzulayıram.
Fəxr edirik ki, Sizin kimi dünyanın ən nüfuzlu liderlərindən biri olan Prezidentimiz var. Sizin və rəşadətli Ordumuzun böyük uğurları sayəsində biz azərbaycanlılar indi qürurla, alnıaçıq yaşayır və çalışırıq. Siz layiqli övlad kimi Ümummilli Lider Heydər Əliyevin arzularını həyata keçirdiniz, vəsiyyətini yerinə yetirdiniz, adınızı tarixə qızıl hərflərlə yazdınız. Siz öz fəaliyyətinizlə Azərbaycana sevginizi nümayiş etdirərək onun müstəqilliyini möhkəmləndirdiniz, ərazi bütövlüyünü tam təmin etdiniz, təhlükəsizliyini, hərtərəfli siyasi və iqtisadi inkişafını təmin etdiniz, xalqın rifahı naminə böyük işlər gördünüz. Sizə bütün təşəbbüslərinizdə uğurlar diləyirik.
Fürsətdən istifadə edərək, Sizi bird aha təbrik edirik. Sizə həmişə qələbə arzulayırıq.
Qələbə Sizə çox yaraşır cənab Ali Baş Komandan!