Ad gününüz mübarək olsun, möhtərəm cənab Prezident!
Arhd.az saytının rəhbəri, hüquq eksperti, hüquq üzrə fəlsəfə doktoru, Azərbaycan Çin Döyüş Növləri Assosiasiyası Kong-Fu Federasiyasının hüquqşünası İsmail Zalov və kollektivi adından
Möhtərəm cənab Prezident İlham Əliyev,
Sizi ad gününüz münasibətilə səmimi hörmət və yüksək ehtiramla təbrik edirik. Sizin rəhbərliyiniz dövründə Azərbaycan dövlət idarəçiliyi müasir çağırışlara cavab verən, hüquqi əsaslara söykənən və strateji baxış üzərində qurulan inkişaf mərhələsinə qədəm qoymuşdur. Ölkəmizdə sabitliyin qorunması, hüquqi dövlət prinsiplərinin möhkəmləndirilməsi və milli maraqlara əsaslanan siyasətin ardıcıl şəkildə həyata keçirilməsi məhz bu düşünülmüş idarəçilik xəttinin nəticəsidir.
Qəbul etdiyiniz qərarlar Azərbaycanın uzunmüddətli inkişaf perspektivlərini təmin etmiş, dövlətin beynəlxalq nüfuzunu möhkəmləndirmiş, cəmiyyətin rifahı və gələcəyə inamı üçün möhkəm zəmin yaratmışdır. Bu yol davamlılıq, məsuliyyət və strateji uzaqgörənlik üzərində formalaşmışdır.
Sizə möhkəm cansağlığı, uzun ömür, ali dövləti fəaliyyətinizdə aydın baxış, qətiyyətli qərarlar və davamlı uğurlar arzulayırıq. Azərbaycan dövlətinin daha güclü, daha sabit və daha inkişaf etmiş gələcəyə doğru inamla irəliləməsini diləyirik.