Abşeronun hansı qəsəbəsində nələr baş verir? Bələdiyyə sədri niyə laqeyd yanaşır? – FAKT/VİDEO, YENİLƏNİB
Mehdiabad qəsəbə bələdiyyəsinin sədri Mustafa müəllimin qəbiristanlıq ərasizində satdıgı yerlərin qiyməti 2000 manatdan başlayır. Bizdə cəkiliş qrupumuzla ərazidə cəkkiş etməzdən öncə şərti yer alıcısı kimi təqdim ederkən orada sədrin tapşırıgına əsasən yeri satanlar bizə yaxınlaşdılar.
Tv əməkdaşı olduğumuzu bilərkən sözügedən yerin bələdiyyə yox sadəcə vətəndaşa aid oldugunu bildirdilər. Ətraflı mövzunu işıqlandıraraq qarşı tərəfin mövqeyini dinləmə hazırıq.
Mustafa müəllimin ölü canlara qurduğu biznesin yolunu bilsəydilər ölməzdilərki...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
01.11.2023 - Abşeron rayonunun hansı qəsəbəsidi? Bu cür vəziyyətə aidiyyəti orqanlar niyə məhsuliyyətsiz yanaşır. Məsələyə aydınlıq gətirmək ücün telefon zənglərimizə cavab verən olmadı.
Araşdırmamız davam edir.