Məcid Məmmədov Cəlil Xəlilovu Sədr seçilməsi münasibətlə TƏBRİK ETDİ +FOTOLAR
"Dayaq" Vətən Müharibəsi Əlilllərinə və Şəhid ailələrinə Dəstək Təşkilatının sədr müavini Məcid Məmmədov Azərbaycan dövlətinə, xalqına şərəflə xidmət edən milli vətənpərvər polkovnik, gözəl insan, dəyərli ictimai-siyasi fəal Azərbaycan ziyalısı Cəlil Xəlilovu Azərbaycan Respublikası Müharibə, Əmək və Silahlı Qüvvələr Veteranları Təşkilatının sədri seçilməyi münasibəti ilə təbrik etdi.
Təbrikdə deyilir.
Əminliklə deyə bilərik ki, hörmətli Cəlil Xəlilov Azərbaycanın azadlığı, müstəqilliyi və ərazi bütövlüyünün uğrunda müstəsna xidmətləri olmuş, şəhid aillərinin, müharibə əlillərinin, veteranlarının dostudur.
"Dayaq" Təşkilatının idarə heyəti və üzvüləri adından Azərbaycan Silahlı Qüvələrinin, Əfqanıstan və Qarabağ müharibələrinin veteranı, Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Dövlət İdarəçilik Akademiyasının dosenti, siyasi elmlər üzrə fəlsəfə doktoru dəyərli vətənpərvər polkovnik, hərbi ekspert Cəlil Xəlilovu Azərbaycan Respublikası Müharibə, Əmək və Silahlı Qüvvələr Veteranları Təşkilatının sədri seçilməyi münasibəti ilə səmimi qəlbdən təbrik edir, ona möhkəm cansağlığı, uzun ömür arzu edirik.
Ona bundan sonrakı səriştəli, işgüzar fəaliyyəti dövründə həssas təbəqəyə diqqət və qayığı yönümündə üzərinə düşən işlərində daha böyük nailiyyətlər diləyirik.