Xankəndi şəhərində “Salam Xankəndi” restoranı fəaliyyətə başladı
İnsan orqanizmi qida tələbatında daim yenilikçidir, hər zaman fərqli dad axtarışındadır. Bu fürsəti isə bizə Xankəndi şəhərində yeni açılmış “Salam Xankəndi” restoranı verəcək.
Milli, türk, avropa və digər mətbəxləri özündə birləşdirən yeni məkan hər bir kəsin cibinə uyğun menyu təqdim edir. Burada qonaqların ağız dadına uyğun yeməyi rahatlıqla sifariş edə bilər. Həmçinin, yüksək səviyyədə personal xidməti, peşəkar aşpazların əvəzolunmaz təamları yolunuzu yenidən “Salam Xankəndi”dən salacaq.
Füsunkar görünüşü, zövqlü interyeri ilə müştərilərinin komfortunu təmin edən restoran unudulmaz günlərinizə şərik olacaq.
Restorana gələn qonaqlar üçün parkinq xidməti və reservasion da var. Yüksək zövqlə hazırlanmış “Salam Xankəndi” restoranı müştərilərinə təqdim etdiyi bu imkanlardan yararlanmağa tələsin.