Göyçay MKitabxanasının bir qrup əməkdaşı Azərbaycan Mədəniyyət Nazirliyinin təşkilatçılığı ilə təşkil olunmuş "Bakı Beynəlxalq Kitab Sərgisin"də iştirak etdilər.-Foto
08.10.2022 ci il tarixdə Göyçay rayon Mərkəzi Kitabxananın direktoru Nərmin xanım Xəlilova və kitabxananın bir qrup əməkdaşı Azərbaycan Mədəniyyət Nazirliyinin təşkilatçılığı ilə təşkil olunmuş "Bakı Beynəlxalq Kitab Sərgisin"də iştirak etdilər.Sərgidə Azərbaycan Milli Kitabxanası , F.B.Köçərli adına Respublika Uşaq Kitabxanasının hazırladıkları bir neçə layihələr, Azərbaycan yazıçılarının, dünya yazıçılarının , uşaq yazıçılarının əsərləri , əl işlərindən hazırlanmış müxtəlif kitab sərgiləri nümayiş etdirildi.,Xalq şairi Ramiz Rövşənlə ,uşaqların sevimli yazıçısı Reyhan Yusifqızı ilə oxucuların görüş saatı təşkil edildi audiokitablar üzərində hazırlanmış Xurşidbanu Natəvanın həyatına həsr olunmuş kiçik bir səhnə nümayiş etdirildi.