“Bank of Baku”dan təhsil və səhiyyə işçilərinə - 50.000 azn-dək komissiyasız kredit
Sərfəli kampaniyaları ilə müştərilərə daima yeni fürsətlər yaradan Bank of Baku nağd pul krediti məhsulu üzrə növbəti kampaniyasına start verib.
Bankın budəfəki kampaniyası isə TƏHSİL və SƏHİYYƏ sahəsində çalışan müştəriləri əhatə edir. Belə ki, kampaniya çərçivəsində qeyd olunan sahələrdə çalışanlar Bank of Baku-dan
-50.000 AZN-dək krediti
-KOMİSSİYASIZ əldə edə bilərlər.
Qeyd edək ki, Bank of Baku-da nağd pul krediti növbə gözləmədən çevik şəkildə rəsmiləşdirilir. Üstəlik, müştərilərə Bolkart kredit kartı da HƏDİYYƏ edilir.
Bankın nağd pul krediti üzrə ÜNVANA ÇATDIRILMA XİDMƏTİ də mövcuddur. Xidmət Bakı şəhəri üzrə ünvanları əhatə edir və tamamilə ÖDƏNİŞSİZDİR.
Təhsil və səhiyyə sahəsində çalışan və 50.000 AZN-dək krediti KOMİSSİYASIZ əldə etmək istəyən şəxslər krediti müvafiq link vasitəsilə birbaşa sifariş edə bilər: təhsil – https://bob.az/4294rzd; səhiyyə – https://bob.az/4gObbXY
Bank of Baku-nun digər kampaniyaları haqqında ətraflı məlumatla 145 Məlumat Mərkəzi ilə əlaqə saxlayaraq, Bank of Baku-nun rəsmi veb səhifəsi – www.bankofbaku.com və ya rəsmi Facebook səhifəsinə – www.facebook.com/bankofbaku daxil olaraq tanış olmaq olar.
Daha ətraflı: