Əzizimiz, şirin-şəkər Loğman balanın 7 yaşı tamam olur. Bu münasibətlə onu bütün doğmaları, yaxınları, əzizləri təbrik edirlər. Biz də kollektivimiz adından Loğman balaya bərəkətli ömür, sağlam bədən, xoşbəxt gələcək arzu edirik. Hazırda Sabunçu rayonu 259 saylı orta məktəbin 2-ci sinif şagirdi olan Loğman balanı müəllimələri də təbrik edir. Ona ilk qələm tutmağı öyrədən Rəna müəllimə, hazırda sinif rəhbəri olan Səadət Cəbrayılova və bütün sinif yoldaşları Loğmanı təbrik edir, ona dərslərində uğurlar arzulayırlar. İlk növbədə sağlam və xoşbəxt böyüyəsən, gözəl təhsil alasan, sağ-salamat əsgər gedib gələsən, vətənə, xalqa əsl vətəndaş, ata-anana layiqli övlad olasan. İmanı tam, qəlbi təmiz, niyyəti pak insan olasan! Allah hər zaman yolunu açıq etsin. Əməli saleh olasan. Allahın nəzəri heç vaxt üzərindən əskik olmasın. Var ol, əziz Loğman bala.